Modele 3D (FREE) – gdzie szukać?

1. viz-zone

Od niedawna modele 3D możecie znaleźć na naszej stronie. Z czasem będzie ich coraz więcej. Planujemy wtsawiać modele, które upiększą Wasze sceny oraz takie, które ciężko dostać. Jeśli macie jakiś pomysł na model 3D napiszcie do nas. Chętnie dowiemy się czego Wam brakuje. Modele na ten moment wyłącznie FREE.

2. 3D WAREHOUSE

Jeśli zdarzyło się Tobie, że nie możesz znaleźć modelu 3D spróbuj na tej stroie. Modele są zupełnie za darmo. Oczywiście są modele lepsze i gorsze. Modele pobierasz w rozszerzeniu *skpl, ale możesz je mergować do 3dsmax. Zwróć uwagę jednak na poprawne polygony oraz siatkę. Czasem wymagają korekty. Nie ściągaj kiepskich modeli. Zamiast przyspieszyć pracę mogą Ci ją znacznie utrudnić.

3. 3DSKY

Jest to najpopularniesza strona z modelami 3D i chyba z jednymi z najlepszych modeli. Codziennie dostaniesz po zalogowaniu się 3 modele za free. Natomiast za kilka dolarów lub za 18$ miesięcznie dostaniesz modele PRO.

 

4. designconnected

Na tej stronie w zakładce FREEBIES znajdziecie kilka ciekawych pozycji. Modele możecie pobrać w kilku rozszerzeniach z materiałami dla Corony i Vraya. Darmowe modele pobieracie bez ograniczeń.

5. BENTANJI

Tutaj znajdziecie modele od kilku do kilkunastu $. Jest też zakładka FREE z kilkoma ciekawymi modelami. Warto zapisać się do newslettera ponieważ Bentanji często robi promocje 30-50%Off.

6.cgmood

Jedna z naszych ulubionych stron. Znajdziecie tutaj płatne i bezpłatne modele 3D. Darmowe po zarejestrowaniu się będą po 3 każdego dnia.

 

Udostępnij Post

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj Komentarz

Pozostałe Tipy

Relink

Do 3dsmaxa warto wgrywać różnego rodzaju skrypty, które ułatwią tobie

Nasze Kursy

W razie pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni

Dbamy o Twoje doświadczenie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kursu, naszej oferty lub naszych usług, skorzystaj z formularza kontaktowego, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy